+90 (850) 244 83 06

Sosyal Medyada Biz}

Yük asansörü | Aya Makine Otomasyon | ORDU

Yük asansörü | Aya Makine Otomasyon | ORDU

Yük asansörü | Aya Makine Otomasyon | ORDU

Teknik Özellikler

  1. Oto blokajlı motor.
  2. Çelik halatlı sistem.
  3. Kat seviyesi, mekanik emniyet pimleri.
  4. Yivli makara, halat aşınmaya karşı.
  5. Otomatik durdurma switchleri
  6. Aşağı yukarı çağırma kumanda butonları.
  7. PLC Kontrollü sistem
  8. Aşırı yük koruması

 

Yük Asansöründe Yüksek Verimlilik

Yük ve malzeme taşıma sürecini hem kolaylaştıran hem de daha güvenli bir hale dönüştüren yük asansör teknolojileri, farklı yük taşıma kapasiteleri ve hacimleri ile farklılık arz eder. Bu tip asansör modellerinde önemli olanın verimlilik olduğu asla unutulmaması gerekir. Yük taşıma esnasında tüm beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanması önem ifade eder. Bu bakımdan; mağaza, imalathane, restoran ve farklı işletmeler için geliştirilen yeni nesil yük asansörü teknolojisi ile yüksek standartlara sahip verimli yük asansörü montaj uygulaması Türkiye’nin her noktasına yapılıyor.

Farkımız nedir peki?

Yük asansörlerinde en çok dikkat edilen ve üzerinde hassasiyetle durulan noktalardan biri, güvenliktir. Markamız tarafından geliştirilen yük asansörü yükleme boşaltma sürecini güvenli kılacak “mekanik emniyet pimleri” bulunur. Bu pimler sayesinde kat hizasında gerçekleşen tüm yükleme boşaltma çalışmaları yüksek güvenlikli bir şekilde yerine getirilir. Bu özellik, diğer yük asansör mekanizmalarında yer almayan ve sadece markamız tarafından imal edilen asansörlere mahsus bir teknolojidir.

Uzun süre kullanıma uygun malzemelerden imal edilen ve tasarlanılan yük asansörü, işletmenin kapasitesine ve ihtiyaçlarına göre dizayn edilerek montajı yapılabilir. Uygun fiyatlar üzerinden gerçekleşen asansör montaj uygulaması, kolay ödeme yöntemleri ile işletme bütçelerini zorlamayacak şekilde fiyatlandırılır. Bakım ve onarım maliyetleri düşük yük asansörüile hem güvenliği sağlayın hem de zamandan tasarruf edin.

04 Eylül 2019
3.211 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

BİR YORUM YAZIN